Logo serwisu Skupowanie-aut.com.pl
SKUPOWANIE AUT POWYPADKOWYCH Z WROCŁAWIA I OKOLIC

Auto powypadkowe lub uszkodzone – Wrocław i okolice

Jesteś właścicielem uszkodzonego pojazdu, którego naprawa nie będzie opłacalna? Jako firma zajmująca się skupem aut uszkodzonych od klientów z Wrocławia i okolic, pomożemy Ci rozwiązać Twój problem! Kupimy od Ciebie lekko lub mocno uszkodzone auto, na które trudno znaleźć kupca. Nie musisz się nigdzie ogłaszać czy specjalnie przygotowywać auta. Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o wszelkie formalności. Po samochody od naszych klientów przyjeżdżamy własnym transportem i odbieramy bez dodatkowych opłat z ustalonego wcześniej miejsca. Kupujemy samochody uszkodzone zarówno od osób prywatnych, jak i firm. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na sprawny i bezproblemowy odkup Twojego auta.

Masz więcej pytań? Zadzwoń lub napisz! Jesteśmy dostępni dla klientów przez 7 dni w tygodniu i oferujemy uczciwą cenę – tak, by sprzedaż była dla Ciebie atrakcyjną transakcją.

Kupimy samochody:

◾uszkodzone
◾do lakierowania
◾po kolizji
◾powypadkowe
◾rozbite

Odkupimy również pojazd zniszczony podczas takich zdarzeń losowych jak gradobicie, powódź czy pożar, gdzie auto nie nadaje się już do dalszego użytku. Wystarczy się z nami skontaktować.

auto powypadkowesamochód powypadkowyfiat punto po wypadkuuszkodzony samochóduszkodzone auto
Działamy już na rynku od 14 lat.