Logo serwisu Skupowanie-aut.com.pl
SKUPOWANIE AUT DOSTAWCZYCH I BUSÓW Z WROCŁAWIA I OKOLIC

Skup samochodów dostawczych oraz busów

Zapraszamy do współpracy firmy oraz właścicieli dużych flot samochodów osobowych, dostawczych oraz busów. Jesteśmy profesjonalnym skupem samochodów, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Współpracujemy z dużą liczbą partnerów z Wrocławia i gwarantujemy szybką obsługę klienta oraz atrakcyjna cenę odkupu twojego samochodu. Od wielu lat pomagamy firmom oraz gospodarstwom rolnym z województwa dolnośląskiego odkupując ich stare i zużyte samochody dostawcze oraz busy. W zamian oferujemy bardzo atrakcyjną cenę, której często nasza konkurencja nie jest w stanie zaoferować. Zobacz jak wiele skorzystasz kontaktując się z nami.

 

Skup aut dostawczych z Wrocławia

Jeżeli chcesz szybko pozbyć się problemu starego auta dostawczego, to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się odkupowaniem samochodów ciężarowych, dostawczych oraz terenowych. Bez względu na to, w jakim stanie technicznym są samochody, masz pewność, że odkupimy je od Ciebie. Aby sprzedać samochód dostawczy, wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Dojeżdżamy do klientów z Wrocławia oraz okolic i dokonujemy fachowej wyceny, mając na uwadze twoje sugestie dotyczące stanu technicznego pojazdu. Prowadzimy także skup ciągników rolniczych oraz przyczep. Skupujemy samochody bez względu na to, czy posiadają ważne OC i przegląd, czy też nie. Na miejscu wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, dzięki czemu będziesz mógł szybko pozbyć się problemu z głowy.

 

Skupowanie busów i mini-busów z Wrocławia

Prowadzimy skup busów i mini-busów. Gwarantujemy fachową wycenę, która będzie dokonana przez ekspertów w branży motoryzacyjnej. Możesz mieć pewność, że współpracując z nami będziesz miał gwarancję otrzymania atrakcyjnej wyceny.
Jeżeli chcesz szybko pozbyć się problemu starego busa, który jest w złym stanie technicznym, skontaktuj się z nami. Dojeżdżamy do klientów z Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Możesz także liczyć na odbiór twojego busa z obecnego miejsca jego przechowywania. Odkupujemy busy zarówno w dobrym stanie technicznym, jak i busy, które nie nadają się już do użytkowania. Niezależenie od roku produkcji oraz modelu, możesz mieć pewność, że znajdziesz szybko nowego nabywcę. Skupujemy busy powypadkowe oraz busy na części.

 

Zalety współpracy z nami:

  • profesjonalna obsługa klienta,
  • otwartość na potrzeby klienta,
  • szybka płatność w formie uzależnionej od preferencji klienta (gotówka do ręki lub przelew na konto),
  • skup samochodów dostawczych (anglików),
  • skup busów w dobrym stanie technicznym oraz skup busów powypadkowych,
  • zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty,
  • bardzo atrakcyjna cena.

Zapraszamy do współpracy z nami.