Logo serwisu Skupowanie-aut.com.pl
SKUPOWANIE AUT Z WROCŁAWIA I OKOLIC

Skup samochodów Wrocław

Jeżeli planujesz sprzedać swój samochód od ręki i liczysz na szybką transakcję, skontaktuj się z nami. Nasza firma zapewnia profesjonalny skup aut używanych we Wrocławiu i okolicach. Skupujemy samochody w każdym stanie – używane, z korozją, do lakierowania, rozbite, stare, a także te w bardzo dobrym stanie technicznym. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możesz liczyć na fachową obsługę oraz bardzo korzystne warunki transakcji. Jeżeli właśnie rozważasz sprzedaż swojego auta osobowego, dostawczego, ciężarowego lub motocykla – skontaktuj się z nami. Kupimy każde auto, bez względu na jego stan techniczny.

 

Skup samochodów rozbitych Wrocław

Zajmujemy się skupem samochodów powypadkowych. Zdajemy sobie sprawę, że zarówno stłuczka jak i poważniejszy wypadek to dla Ciebie ogromna uciążliwość, która może dodatkowo przysporzyć dużo kłopotów z ubezpieczycielem. Nie chcemy, aby sprzedaż rozbitego auta mnożyła dodatkowe problemy. Dlatego skupujemy samochody po wypadku od ręki, bez niepotrzebnych przeszkód. Skupujemy samochody rozbite w każdym stanie, nawet te, które nie nadają się już do naprawy. Abyś nie musiał martwić się o transport, zapewniamy odbiór samochodów w wyznaczonym przez Ciebie miejscu we Wrocławiu. Zadbamy o szybką i satysfakcjonującą transakcję, aby nie musiał już więcej martwić się o zwrot pieniędzy za rozbite auto.

Skup starych samochodów Wrocław

Jeżeli Twój samochód lata swojej świetności ma już za sobą, najwyższy czas wymienić auto na nowe. Abyś nie musiał tracić czasu na poszukiwanie nabywcy starego auta, możemy go od Ciebie odkupić. Skupujemy stare samochody z Wrocławia i okolic. Nie ma dla nas znaczenia rok produkcji auta oraz jego stan techniczny. Skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby Twój używany i nie w pełni sprawny samochód już więcej nie przysparzał Ci problemów.

Skup aut uszkodzonych

Zdarzenia losowe, takie jak powódź, grad, wichury i ulewy mogą bardzo mocno uszkodzić Twój samochód. Jeżeli nie zdążyłeś ochronić go przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi i Twoje auto doznało trwałego i widocznego uszczerbku, najlepiej pozbądź się tego problemu. Skupujemy samochody uszkodzone oraz rozbite. Możemy odebrać Twoje auto z dowolnego miejsca we Wrocławiu lub całego województwa dolnośląskiego. Skup samochodów uszkodzonych załatwiamy szybko i na miejscu.

Skupowanie na części

Aby nie musieli się Państwo więcej martwić się o swój zepsuty lub niesprawny samochód, zajmujemy się także skupowaniem aut na części ale tych po 2000 roku. Zapewniamy własny transport, dzięki czemu odbierzemy od Ciebie samochód oraz przewieziemy go na miejsce skupu.

Zajmujemy się skupowaniem samochodów we Wrocławiu. Oferujemy kompleksowe usługi, w tym:

  • skup samochodów w dobrym stanie technicznym
  • skup zaniedbanych samochodów
  • skup aut uszkodzonych
  • skup aut powypadkowych
  • skup aut na części po 2000 roku
  • skup aut rozbitych
  • skup aut bez przeglądu i OC
  • skup motocykli
  • skup samochodów ciężarowych i busów
  • skup ciągników rolniczych

Aby przeprowadzić szybką transakcję sprzedaży i otrzymać pieniądze do ręki zadzwoń/napisz teraz:

Tel.: 572-350-328
Mail: skupowanie-samochodow@wp.pl