Logo serwisu Skupowanie-aut.com.pl
SKUPOWANIE AUT - O NAS

Kim jesteśmy?

Działamy już w branży od ponad 14 lat. Zajmujemy się skupem samochodów za gotówkę zarówno od osób prywatnych jak i od firm. Nasza wieloletnia działalność przyczyniła się do wykształcenia profesjonalnej obsługi klientów według najwyższych standardów oraz do zdobycia doświadczenia i wiedzy w dziedzinie motoryzacji. Dzięki temu gwarantujemy również bezpieczeństwo przy przeprowadzanej transakcji oraz uczciwą wycenę.

Kupujemy samochody wszystkich marek oraz w każdej postaci. Jeśli planujesz sprzedać samochód powypadkowy lub uszkodzony to, również możesz skorzystać z oferty naszej firmy. Skupujemy auta w bardzo dobrym i dobrym stanie, salonowe oraz auta na części. Po samochody od naszych klientów przyjeżdżamy własnym transportem i odbieramy bez dodatkowych opłat z ustalonego wcześniej miejsca. Kupujemy samochody zarówno od osób prywatnych i od firm. Wieloletnie doświadczenie w branży, pozwala nam na sprawny i bezproblemowy odkup Państwa auta. Jeśli chcesz szybko sprzedać swoje auto wystarczy skontaktować się z nami i umówić na spotkanie w celu wyceny auta. Zachęcamy do kontaktu przez 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na wszelkie zadane pytania.

Zajmujemy się się skupem samochodów z terenu całego województwa dolnośląskiego. Naszą działalność prowadzimy w miejscowościach takich jak: Wrocław i Legnica, Oława, Brzeg Dolny, Jawor, Lubin, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Ząbkowice, Bierutów, Prusice, Wołów, Milicz, Sobótka, Leśnica, Prochowice, Świebodzice, Łagiewniki, Trzebnica, Żmigród, Wałbrzych, Kłodzko i wiele innych.

Dostępni jesteśmy pod telefonem 7 dni w tygodniu.

Gwarantujemy 100% satysfakcji bez ryzyka.